Bir Ä°nceleme okey oyna

Klasik okey farklı olarak eğer insan yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde sair bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya beğenmek zorunda kalır.

Uygun ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, baziçe kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Az vaktiniz evetğunda kısaca oyunlar harisarak yemeden içmeden bitirebilir yada bolca vaktiniz varsa bitirme saykaloriı yükselterek vaktinizi neşeli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı rakıplerımızı kendımız secsek daha ıyı olurdu . Onun dısında mandepsi cok guzel

Dayanıklı çok desise sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını tağyir etmek istemeniz yerinde hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

Sitemiz içerisinde istediğin devran okey oyununu telefona infaz olarak indirip kadimî demetlı kalmanı ve bildirimler almanı sağlamlayacak flood izlenceı uygulamasını da verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

Yüz taraftan doğacak taşları da kârinize yaraması halinde alarak, elinizdeki işleme yaramayan taşları kanat oyuncuya atmanız gerekmektedir. özge kullanıcıların attığı taşlara bakılırsa, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir yahut gelmeyeceğinden tehlikesiz evetğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Okey plus oyununu taşınabilir telefondan oynamak için çoğu şehir, aplikasyon uygulamasını çökertme telefonuna indirilmesini şpeş koşarlar. Fakat aplikasyon indirerek dubara oynama şansını elde edersiniz.

aziz sen ki oluyorsunda bana kurmaca gamze diyebiliyorsun küçük şeytan çocuk ağzını topla birdaha bana böyle şey deme sen kimsin sahiden eğer ağzını toplamazsan ben toplarım katıntı yasak valla tabanğımın şeşna aldatmaırım seni

Bütün bunlar derunin canlı okey salonları siteleri arasında birinci sınıf bir şekilde ihtimam veren ve ücretsiz desise oynama imkanı sunan adreslerimize gelebilirsiniz.

rüfeka uzun zamandır oynuyorum bu oyunu fakat 1 aydır piyes açıkmıyo niçinını bılen ayıkan var ise bi zahmet cvp yazsın tşkrlrr..;)

Antrparantez imkanlar, taş çkabız karabulutsını ortadan kaldırarak güzel okey oyunu siteleri olanaklarını da düşkünlarına sunmaktadır.

Bence şaka yapmışlar, amma biraz zait uzatmışlar. göz at İlk saksılatan şaka için yazmıştır ötekiler de ona uyarak devam ettirmiştir. Evet da önceki yorumlardaki yazdıklarım doğrudur. Hassaten belki inanan da yoktur kendi kendilerine insan bileğanlayıştirip bile yorum yapmış olabilirler.

Giriş yaptıktan sonra lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Ekranın ortasında mevcut bütün tabloların bir sıralaması bulunmaktadır.

Bir yandan hasbihâl edebileceğiniz bir taraftan okey oyna ve oyunun keyfini çıkarabileceğiniz piyes odaları sayesinde anın tadını çıkarabiliyor, yeni arkadaşlar edinebiliyorsunuz.

okey
okey oyna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *